Działka Budowlana (1454 m2) ul. Leśna MEDIA (Dobrzykowice)

Szczegóły ogłoszenia

Powierzchnia
1454 m2
Rynek
Wrórny
Media
  • prąd
  • woda
  • kanalizacja
  • gaz
Typ
budowlana
Droga
utwardzona
Działka położona jest przy końcu ul.Leśnej po południowej j stronie
 Wyposażona w pełne uzbrojenie techniczne: prąd, gaz, woda i kanalizacja miejska! Media położone bezpośrednio w drodze przy działkach, przeznaczone dla przyległych działek. Umożliwia to szybkie rozpoczęcia budowy. Podłączenie kanalizacji bez opłaty adiacenckiej.
 Dojazd gminą drogą osiedlową z utwardzoną nawierzchnią i oświetleniem ulicznym!
 Końcowy odcinek to solidna droga tymczasowa do celów budowlanych. Na przyległych działkach są już wybudowane (jeden w trakcie) domy sąsiadów.
 Działka posiada nieregularny kształt i rozszerza się w kierunku południowym. Ma długą południową granicę 46 m. Umożliwia posiadanie dużego słonecznego zacisznego ogrodu z tarasem po stronie południowej! W południowo-wschodnim rogu działki możliwe jest wykopanie stawu. Teren działki został częściowo podwyższony (o 80 cm) w celu zabezpieczenia przed zalaniem powodziowym! Możliwy szybszy dojazd utwardzona drogą z ominięciem centrum wsi przez ul.Kalinową. Korzystnie położona przy końcu ślepej ulicy, z dala od ruchliwych dróg zapewnia spokój i ciszę! Teren otwarty z rozległym widokiem. Na sąsiednich działkach trwają budowy. Od południa rozległe, zdziczałe tereny trawiaste (przeznaczone na działki rezydenckie). Za przyległym od wschodu rowem melioracyjnym planowany jest pas zadrzewień (szczegóły mapa MPZP). W MPZP Dobrzykowice 14 obszar NM-12 (środek mapy) teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Z powodu dynamicznego rozwoju miejscowości, otwarte zostało nowe przedszkole publiczne na 120 miejsc. Powstała także nowoczesna szkoła na 450 miejsc. Dostępne są prywatne żłobki. We wsi działają trzy sklepy spożywcze (w tym Carrefour Express), apteka, restauracja, sushi bar, biblioteka, bankomat, paczkomat, warsztaty samochodowe i inne firmy. Dostępny jest Internet radiowy, a obecnie trwają prace nad doprowadzeniem światłowodu. Miejscowość położona jest w odległości 2 km od wschodniej granicy Wrocławia (Dzielnica Psie Pole, osiedle Wojnów), 11 km od Placu Grunwaldzkiego oraz 14 km od Rynku we Wrocławiu. Położona przy granicy miasta Wschodnia Obwodnica Wrocławia umożliwia szybki dojazd do południowych i wschodnich osiedli Wrocławia. Możliwy jest również szybki dojazd do węzła Bielańskiego i łącznika drogi ekspresowej S8 w Długołęce. Dostępne są liczne połączenia autobusowe z Wrocławiem i darmowa komunikacja gmina. Obecnie trwa modernizacja pobliskiej linii kolejowej w celu uruchomienia pociągów podmiejskich. Planowane jest wybudowanie chodnika pieszo-rowerowego umożliwiającego bezpieczną i wygodną komunikację do granicy miasta.
GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!

Cena -550 000zł

Interesuje Cię zakup tego mieszkania?

nr. tel. 724079877 (dostępny w każdej chwili)W razie braku kontaktu proszę o wiadomość SMS

e-mail: izabela.kowalska@homeexpert.pl

ID oferty:404/3584/OGS

Adres firmy: Inżynierska 49/u25

www.homeexpert.pl/kontakt

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 724... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry